x
  kontakt z nami

  10PRACOWNIA Artur Kalinowski
  tel. 694 155 665

  ul. Dąbrowskiego 6K Rumia
  www.10pracownia.pl
  biuro@10pracownia@gmail.com

  mail 

  Wyślij zgłoszenie przez telefon:   ZAPISY NA KURSY LUB USŁUGĘ FOTOGRAFICZNĄ

  Przez formularz kontaktowy: biuro10pracownia@gmail.com

  O mnie

  Nauczyciel
  Fot. Artur Kalinowski

  Akademia Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale: Komunikacja Multimedialna,
  specjalność: Fotografia.

  Akademia Fotografii w Warszawie – Dyplom Akademii.

  Akademicki Kurs Typografii i Grafiki komputerowej.
  Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

  Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi.
  Studia Podyplomowe – Oligofrenopedagogika.

  Wyższa Szkoła Humanistyczno-Pedagogiczna w Łowiczu.
  wydział: pedagogiczny

  WARSZTATY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW: FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA I REKLAMOWA

  Jeśli prowadzisz agencję reklamową, jesteś przyszłym mistrzem fotografii komercyjnej, we własnej firmie chcesz sam wizualnie promować swoje produkty albo usługi, budujesz strony internetowe, tworzysz katalogi, chcesz świadomie kreować i utrwalać piękno - to nie mogłeś trafić lepiej. Wspólnie ustalimy program warsztatów wyłącznie dla Ciebie.

  Nie wiemy do końca, jakie są Twoje cele związane ze sztuką fotografii, jaki jest Twój poziom znajomości technik fotograficznych. I czy wiesz, jak ustawiać światło, komponować obraz w studio i pod gołym niebem, wykorzystać wszystkie możliwości aparatu, tworzyć zdjęcia prozaiczne, gdy tego chcesz, i jak tworzyć zdjęcia nie z tej ziemi. Nie wiemy, czy potrafisz pracować z modelem – żywym człowiekiem – i z martwą naturą. Czy bardziej interesuje Cię pejzaż, czy portret, a może jedno i drugie. Czy wiesz, że uruchomienie migawki w odpowiedniej chwili to nie wszystko, że praca z programami graficznymi także ma wiele tajemnic do odkrycia.

  Razem ustalimy datę, liczbę godzin i cenę usługi. Zadzwoń albo przyślij e-mail. Chętnie odpowiem albo oddzwonię, abyśmy mogli ustalić szczegóły. Przedsiębiorca ma szansę skorzystać ze wsparcia na usługę rozwojową – szkolenie - z funduszu Unii Europejskiej – nawet do 80% wartości szkolenia. W załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem pomoże KONSULTANT (+48 601 842 727).

  do góry strony