x

  WARSZTATY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

  Jeśli prowadzisz agencję reklamową, jesteś przyszłym mistrzem fotografii komercyjnej, we własnej firmie chcesz sam wizualnie promować swoje produkty albo usługi, budujesz strony internetowe, tworzysz katalogi, chcesz świadomie kreować i utrwalać piękno - to nie mogłeś trafić lepiej. Wspólnie ustalimy program warsztatów wyłącznie dla Ciebie.

  Nie wiemy do końca, jakie są Twoje cele związane ze sztuką fotografii, jaki jest Twój poziom znajomości technik fotograficznych. I czy wiesz, jak ustawiać światło, komponować obraz w studio i pod gołym niebem, wykorzystać wszystkie możliwości aparatu, tworzyć zdjęcia prozaiczne, gdy tego chcesz, i jak tworzyć zdjęcia nie z tej ziemi. Nie wiemy, czy potrafisz pracować z modelem – żywym człowiekiem – i z martwą naturą. Czy bardziej interesuje Cię pejzaż, czy portret, a może jedno i drugie. Czy wiesz, że uruchomienie migawki w odpowiedniej chwili to nie wszystko, że praca z programami graficznymi także ma wiele tajemnic do odkrycia.

   

  Razem ustalimy datę, liczbę godzin i cenę usługi. Zadzwoń albo przyślij e-mail. Chętnie odpowiem albo oddzwonię, abyśmy mogli ustalić szczegóły. Przedsiębiorca ma szansę skorzystać ze wsparcia na usługę rozwojową – szkolenie - z funduszu Unii Europejskiej – nawet do 80% wartości szkolenia. W załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem pomoże KONSULTANT (+48 601 842 727).

  do góry strony